Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś
Lifestyle impreza integracyjna

Pomysły na imprezy integracyjne dla firm na zimowe miesiące

Data publikacji 1 listopada 2022

Zima to również dobry czas na organizację imprez integracyjnych dla firm. Gdzie warto je zorganizować? Sprawdź pomysły!

Integracja pracowników jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej mogą oni łatwiej ze sobą współpracować i łatwiej osiągać lepsze wyniki. W tym celu organizowane są imprezy integracyjne dla firm, które zapewniają dobrą zabawę, a dzięki niej mogą zintegrować ze sobą zespół. Jakie imprezy integracyjne najlepiej sprawdzą się w okresie zimowym?

Wyjście do restauracji lub pubu

Wtedy, gdy pogoda nie dopisuje, najczęściej imprezy integracyjne dla firm organizowane są w lokalach gastronomicznych, na przykład w restauracjach albo w pubach.

Jeżeli chodzi o takie właśnie imprezy integracyjne Warszawa ma wiele lokali, w których można je zorganizować. Warto więc porównać oferty, aby znaleźć najlepsze miejsce na spotkanie pracownicze, które pozwoli na miłe spędzenie czasu przy dobrym jedzeniu, rozmowach. Wybrane lokale oferują też dodatkowe atrakcje, na przykład zapraszają tańce przy muzyce na żywo.

Najlepiej wcześniej wykonać rezerwację na imprezę integracyjną w konkretnym terminie, by mieć pewność, że w lokalu będzie wolne miejsce dla wszystkich zaproszonych na nie osób.

Firmowa wigilia

Grudzień to czas, gdy organizuje się w wielu firmach spotkania wigilijne. Takie wyjście również może być dobrą okazją do integracji pracowników.

Firmowe spotkania świąteczne najczęściej organizuje się w eleganckich restauracjach. Wiele z nich ma również specjalne pakiety przeznaczone dla firm, które chcą skorzystać z tego rodzaju imprez. 

Imprezy na trampolinach

Zima to również doskonały czas, aby spędzić go aktywnie. Właśnie dlatego coraz większym powodzeniem cieszą się obecnie imprezy na trampolinach. Parki trampolin, które zajmują się ich organizacją, zapraszają na świetną zabawę odbywającą się na trampolinach, torach przeszkód oraz z wykorzystaniem wielu innych atrakcji.

Takie imprezy integracyjne w Warszawie organizuje park trampolin airo.fun, który jest jednym z największych tego rodzaju obiektów znajdujących się w Polsce. Na odwiedzających czekają tam duże trampoliny oraz pełna gama innych atrakcji, które powodują, że zabawa jest jeszcze lepsza.

Park organizuje profesjonalneimprezy integracyjne dla firm, które odbywają się według wybranego przez klienta scenariusza integracji. Na miejscu można również skorzystać z szeregu dodatkowych usług, między innymi zamówić catering, fotografa.

Tematyczne imprezy taneczne

Kolejnym ciekawym pomysłem na imprezy integracyjne dla firm są imprezy taneczne, także odbywające się jako tematyczne. Mogą być to imprezy halloweenowe, nawiązujące do popularnych filmów i seriali, w klimacie PRL-u, przenoszące uczestników do tropików.

Organizacją takich imprez tematycznych zajmuje się obecnie wiele firm eventowych, gdy zatem chodzi o takie imprezy firmowe Warszawa to miejsce, gdzie można zamówić je w wielu wariantach.

Impreza firmowa z kuligiem i z ogniskiem

Niezwykłym sposobem na imprezę firmową zimą będzie również ta, której główną atrakcją jest kulig na śniegu oraz ognisko.

Tego typu imprezami również zajmują się agencje eventowe, które mogą wtedy zadbać o to, aby całe wydarzenie było dopięte na ostatni guzik. Z pewnością zostanie ono zapamiętane na długi czas!

Integracja w escape roomie

Pokoje zagadek, czyli escape roomy nadal są bardzo popularnym sposobem spędzania wolnego czasu. Również nadają się one na imprezy integracyjne dla firm, zwłaszcza dla mniejszych grup.

Celem zabawy w escape roomie jest rozwiązanie zagadki, aby wyjść z zamkniętego pokoju. Jej rozwikłanie wymaga wtedy współpracy osób znajdujących się wewnątrz, co doskonale sprzyja integracji oraz zapewnia przy tym mnóstwo dobrej zabawy.

Imprezy firmowe na torze gokartowym

Przy niesprzyjającej pogodzie świetnym wyborem będą również imprezy odbywające się na torach gokartowych. Wtedy uczestnicy wydarzenia mogą sprawdzić swoje umiejętności w ściganiu się gokartami.

Gdy planowane są takie imprezy firmowe Warszawa jest miastem, gdzie działa obecnie kilka polecanych torów gokartowych. Warto więc wcześniej skontaktować się z firmą posiadająca tor, aby uzgodnić szczegóły związane z wydarzeniem.

Jeździki trójkołowe dla dzieci

Redakcja mamamigotka.pl

Nasi redaktorzy na stronie mamamigotka.pl to doświadczeni specjaliści w dziedzinie macierzyństwa, parentingu, mody i urody. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie jako rodzic oraz wiedzę z zakresu pielęgnacji, mody i stylizacji. Dzięki naszemu zespołowi możemy dostarczać czytelnikom wartościowe artykuły, praktyczne porady oraz inspirujące treści na temat rodzicielstwa i dbania o siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?