Figurki Strażak Sam, czyli jak urozmaicić zabawę w ratowanie?

Dzisiejszy asortyment sklepów z zabawkami wręcz zalewa nasze pociechy coraz to nowymi superbohaterami. Przy ich udziale maluchy mogą bowiem przeżywać rozmaite przygody – mając u boku postać ulubionego herosa. Nic zatem dziwnego, że figurka Strażaka Sama cieszy się tak dużą popularnością. To osoba, która dla wielu smyków jest wzorem do naśladowania. Przede wszystkim za odwagę i bohaterstwo, które nie cofną się przed żadnym, nawet największym zagrożeniem. Jego praca polega na ratowaniu życiu i zdrowia. Wymaga zatem największego męstwa, które tak imponuje najmłodszym.

Figurki Strażak Sam

Strażak Sam jest tytułowym bohaterem brytyjskiego serialu animowanego, który znają i lubią niemal wszystkie dzieci na całym świecie. Opowiada o przygodach Sama i jego przyjaciół, którzy każdego dnia stawiają czoła wielu problemom. Nie tylko gasi pożary i ratuje ludzi z różnych kłopotów, ale również pomaga w rozwiązywaniu konfliktów. Rosnąca popularność tej bajki sprawiła, że w sprzedaży pojawiło się mnóstwo gadżetów z tytułowym bohaterem w roli głównej. Są to nie tylko figurki Strażak Sam, ale również hulajnogi, piłki, gry, ubrania i wiele innych.

Bajkowi bohaterowie

Rolę tytułowego bohatera odgrywa Samuel Peyton, czyli nie kto inny, jak znany wszystkim Strażak Sam. Oprócz niego, w bajce można podziwiać poczynania jego najlepszego przyjaciela – Elvisa oraz koleżanki – Penny Morris. Komendantem straży, z jakiej każdego dnia wyrusza Sam jest Bazyli. Jest jeszcze dobry sąsiad Sama – Trevor oraz inni mieszkańcy miasta, wśród nich Norman – psotny chłopiec, który przysparza strażakom wielu kłopotów.

Zabawek ze Strażakiem Samem jest bardzo dużo. Wszystko dlatego, aby dzieciaki mogły swobodnie bawić się i odgrywać różne scenki rodzajowe przy użyciu gadżetów nawiązujących do tego popularnego serialu animowanego. Wybierając figurki ze Strażakiem Samem można wcielić się w rolę tego dzielnego bohatera i nieustraszenie stawiać czoła licznym zagrożeniom, które każdego dnia napotykają miasteczko Pontypandy.

Nie tylko figurki Strażak Sam

Zabawek urozmaicających wcielanie się w postać Samuela Peytona jest znacznie więcej. Dzięki licznym gadżetom maluchy mogą odgrywać rozmaite scenki i bardziej upodabniać się do swojego ulubionego bohatera. W kolekcji zabawek nie brakuje gadżetów z serii Strażak Sam Jupiter, do których zalicza się wóz strażacki, którym dzieciaki mogą wyruszać na akcje ratownicze. Nieodzowną pozycję zajmuje również remiza strażacka, stacja ratownictwa i wieża treningowa, które z pewnością zainteresują nie tylko chłopców, ale również dziewczynki.

Redakcja mamamigotka.pl