Strona główna
Moda
Tutaj jesteś
Moda stroje erotyczne

Stroje erotyczne jako sposób na przełamanie rutyny w sypialni

Data publikacji 29 stycznia 2021

Nawet w najlepszym związku trudno utrzymać jednakową temperaturę uczuć. Codzienność sprawia, że wielkie żądze, które dominowały na początku, schodzą na dalszy plan. Są jednak sposoby na to, aby oderwać się od rutyny i oddać namiętności. Ważnym elementem tego planu mogą stać się stroje erotyczne.

Fantazja, czyli męska przyjaciółka

Budowanie związku to proces, który składa się z wielu elementów. Jednym z najważniejszych jest udane życie seksualne. Jeśli para zna i rozumie swoje potrzeby, maleje u niej prawdopodobieństwo kryzysu. Męski erotyzm w głównej mierze opiera się na fantazjach. Nie mają one konkretnej twarzy, są to bardziej zlepki obrazów, które powodują przyspieszone bicie serca. Jedną z silniejszych fantazji są stroje erotyczne. To nie tyle seksowna bielizna, co przebranie, nawiązujące do konkretnej profesji. Pokojówka w prześwitach, policjantka w skandalicznie krótkiej spódniczce czy też pielęgniarka bez fartucha potrafią skutecznie zająć męską wyobraźnię na długi czas. 

Od teatru do sypialni

Stroje erotyczne mają długą historię. Stały się elementem komedii teatralnych, które analizowały nasze marzenia i pragnienia. Takie konotacje sprawiają, że do dziś wiele osób uważa przebieranki w sypialni za mało poważne. Tymczasem zakładaniu zabawnego stroju nie musi towarzyszyć żadna specjalna filozofia. Masz ochotę być przez chwilę kimś innym? Spraw frajdę sobie i swojemu partnerowi zakładając coś, w czym cię jeszcze nie widział. Sypialnia może stać się domowym teatrem, w którym nie będzie dramatów a tylko sztuki z pozytywnym zakończeniem. 

Kompromis, czyli zgoda na zabawę

Jeśli nowy bodziec erotyczny ma przynieść przyjemność, musi być zaakceptowany przez obie strony. Nie jesteś przekonana, że stroje erotyczne to dobry kierunek? A może obawiasz się, że frywolny kostium obnaży mankamenty twojej sylwetki? Nie musisz koniecznie zakładać obcisłego stroju seksownej kocicy. Postaw na coś luźniejszego, np. strój pokojówki z tiulowym dołem. Nadal nie jesteś przekonana do tej zabawy? Jeśli widzisz, że twój partner byłby zachwycony taką odmianą, przełam się i zaopatrz w jakiś erotyczny gadżet. Wystarczy delikatne piórko, które odmieni grę wstępną. Nowy rodzaj pieszczoty sprawi, że chętniej do niego wrócisz, a z czasem przekonasz się do kolejnych elementów przebieranki.

Stroje erotyczne potrafią odwrócić uwagę od nudy, rutyny, a nawet problemów. Pokazują, że związek bez względu na staż nadal może opierać się na poczuciu humoru. Także w sypialni.

Jeździki trójkołowe dla dzieci

Redakcja mamamigotka.pl

Nasi redaktorzy na stronie mamamigotka.pl to doświadczeni specjaliści w dziedzinie macierzyństwa, parentingu, mody i urody. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie jako rodzic oraz wiedzę z zakresu pielęgnacji, mody i stylizacji. Dzięki naszemu zespołowi możemy dostarczać czytelnikom wartościowe artykuły, praktyczne porady oraz inspirujące treści na temat rodzicielstwa i dbania o siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?