Strona główna
Dziecko
Tutaj jesteś
Dziecko elementarz

Elementarz 5 latka, dostosowany do wieku oraz poziomu rozwoju, na którym znajduje się maluch

Data publikacji 24 czerwca 2022


Specjalnie zaprojektowany elementarz 5 latka sprawdzi się jako niezawodna pomoc naukowa, która pozwoli stopniowo rozwijać poszczególne umiejętności związane z nauką czytania, pisania, logicznego myślenia oraz rozwiązywania rozmaitych łamigłówek. Treść kolorowych książeczek jest na tyle zróżnicowana, że nie ludzi się kilkulatkom, umożliwiając skupianie uwagi przez dłuższy czas. 

Efektywne zadania, które w odpowiedni sposób poszerzają wiedzę i zakres umiejętności 

Elementarz 5 latka to książeczka zaprojektowana z myślą o dzieciach, które mają przed sobą naukę w szkole. Ćwiczenie poszczególnych zdań takich jak rysowanie po śladzie, rozpoznawanie i nazywanie odpowiednich obiektów, czy ich kategoryzacja, pomogą w rozwijaniu wiedzy na dany temat, jednocześnie niosąc ze sobą sporą dawkę wyjątkowej zabawy. Dziecko w wieku pięciu lat jest niezwykle ciekawe otaczającego i świata, werbalizując to w postaci zadawania niezliczonej ilości pytań. Wiedza zawarta w kolorowym elementarzu pozwoli odpowiedzieć na przynajmniej część z nich, dogłębnie wyczerpując temat. Wesołe ćwiczenia, wykonywane w towarzystwie sympatycznych bohaterów książeczki, umożliwią maluchom swobodne odkrywanie indywidualnych talentów, umożliwiając również wprowadzenie w życie wielu kreatywnych rozwiązań, na które może wpaść tylko kilkulatek. 

Atrakcyjna oprawa graficzna 

W środku książki maluchy znajdą moc szczegółowych ilustracji, które można podziwiać, jednocześnie ćwicząc odpowiednie nazwy kolorów, określając nastrój, w jakim znajdują się postaci, czy nazywając przedmioty, pojawiające się na kartach tego wyjątkowego elementarza. Specjalna strony z dużymi obrazkami oraz towarzyszącymi im podpisami, w efektowny sposób uczą najmłodszych między innymi anatomii ciała człowieka, która przyda się na lekcjach przyrody. 

Odpowiednie wsparcie rozwoju naszego dziecka 

Elementach z ilustracjami wykorzystuje innowacyjne edukacyjne rozwiązania, takie jak np. metoda Glenna Domana, polegająca na wielokrotnym pokazywaniu dziecku tych samych obrazków, co przekłada się na lepsze utrwalenie przerobionego materiału. Odpowiednie zwierzątka czy ilość przedmiotów dedykowana danej cyfrze lub literce, wpiera procesy poznawcze, gwarantując skuteczną naukę. 

Tą i wiele innych pomocy naukowych znajdziesz na stronie https://bookolika.pl. Szeroka oferta księgarni wspiera zrównoważony rozwój naszych pociech, motywując dzieci do dalszej, jeszcze bardziej efektywnej, pracy. 

Jeździki trójkołowe dla dzieci

Redakcja mamamigotka.pl

Nasi redaktorzy na stronie mamamigotka.pl to doświadczeni specjaliści w dziedzinie macierzyństwa, parentingu, mody i urody. Każdy z naszych redaktorów ma bogate doświadczenie jako rodzic oraz wiedzę z zakresu pielęgnacji, mody i stylizacji. Dzięki naszemu zespołowi możemy dostarczać czytelnikom wartościowe artykuły, praktyczne porady oraz inspirujące treści na temat rodzicielstwa i dbania o siebie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?