Etui ze zdjęciem – pomysł na oryginalny pokrowiec na telefon

Telefon, smartfon to przedmiot, który w obecnych czasach posiada niemalże każdy z nas. Produkt ten służy nam jako wyposażenie służbowe, artykuł dzięki, któremu możemy dokonywać płatności, na bieżąco sprawdzać ważne informacje, planować każdy dzień, jak również zrelaksować się – posłuchać muzyki, obejrzeć film czy zagrać w ulubioną grę. Dlatego tak ważną rolę pełni ochrona urządzenia. Zabezpieczenie go przed upadkiem, zalaniem czy innymi niefortunnymi zdarzeniami. Głównym i zalecanym środkiem ostrożności jest wykorzystanie odpowiednio dobranego pokrowca. Tzw. case wykonany jest z różnego rodzaju materiału, jak również może oddawać nasz charakter czy osobowość. Ostatnio popularnym rozwiązaniem jest stosowanie etui ze zdjęciem. Dlaczego warto zainwestować w tego rodzaju produkt? Jak wykonać projekt własnego pokrowca?  W jaki sposób tworzone są tego rodzaju akcesoria?

Zalety własnego, spersonalizowanego  etui

Etui to bardzo ważny element chroniący nasz telefon. Dzięki niemu po upadku telefonu obudowa pozostaje w całości, a system znajdujący się we wnętrzu smartfona najprawdopodobniej nie ulegnie zniszczeniu. Aby case spełniał oczekiwania użytkownika warto dopasować go do jego predyspozycji i potrzeb. Warto tu skupić się na materiale, tworzywie, jakości wykonania, grubości oraz zastosowanych technologiach. Ważnym czynnikiem jest również aspekt wizualny. Etui musi być ładne i cieszyć nasze oko. W końcu na swój telefon patrzmy przez większą część dnia. Dobierając atrakcyjny pokrowiec nie można ominąć pomysłu na etui ze zdjęciem. Zaletą tego rodzaju rozwiązania jest personalizacja – nikt nie pomyli się i nie zabierze przypadkowo twojego telefonu. Samo patrzenie na oprawę urządzenia będzie wywoływało uśmiech i poprawiało humor. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe jest wykonanie własnego projektu oraz umieszczenia dowolnej fotografii lub całego kolażu zdjęć.

Jak wykonać projekt etui ze zdjęciami? Co w nim uwzględnić?

Projekt własnego etui

Firma oferująca tego rodzaju rozwiązanie, z pewnością  jest odpowiednio przygotowana do wykonania tego zadania. Podczas wyboru przedsiębiorstwa warto zwrócić uwagę na materiały, które będą wykorzystane, sposób nadruku oraz opinie innych klientów. Ważne, aby nadruk był trwały i odporny na ścieranie. Przez tworzenie projektu etui ze zdjęciem najprawdopodobniej przeprowadzi Cię sam system. Początkowo należy wybrać rodzaj etui i markę telefonu, do którego ma być przygotowany pokrowiec. Kolejno postępować według opisanych kroków kreatora. Dzięki niemu można stworzyć swój własny i niepowtarzalny projekt. Fotografie umieszczone na tylnej ściance smartfona mogą przedstawiać samego siebie, bliską osobę lub idola muzyki czy sportu. Etui ze zdjęciami może być również kolażem zaprojektowanym z obrazów znajomych czy ulubionych wspomnień.

Redakcja mamamigotka.pl